skleptus.pl opinie

Piszemy działania i wydajemy opinie o firmach pożyczkowych, bankach, telekomunikacyjnych, brokerach i pośrednikach finansowych oraz inne

Re: skleptus.pl opinie

Postautor: witel » 27 maja 2016, 0:45

polecam choć mogli by ulepszyć komunikację miedzy klient a sklep bo to strasznie kuleje jak na razie
witel

Postautor: daro » 27 maja 2016, 0:47

kiedyś bym powiedział że jest super ale teraz nie wiem za tak długie opóznienia w dostawie. no cóż mają do 30 dni dostarczyli w 10 wiec się zmiescili niby ;(
daro

Postautor: franek » 27 maja 2016, 22:44

polecam sklep jest ok wmiarę szybka dostawa i co naważniejsze nie drogo
franek

Postautor: mar » 27 cze 2016, 20:43

Celowe, kilkakrotne przedłużanie terminu dostawy, pomimo że towar sprowadzali "ze swojego" zewnętrznego magazynu to oszukiwanie klienta. Tym bardziej że to nie odosobniony przypadek - większość klientów tak ma . To spółka bankowa zamrażająca kase klienta.
mar

Postautor: Gość » 29 cze 2016, 19:46

mar pisze:
> Celowe, kilkakrotne przedłużanie terminu dostawy, pomimo że towar
> sprowadzali "ze swojego" zewnętrznego magazynu to oszukiwanie
> klienta. Tym bardziej że to nie odosobniony przypadek - większość klientów
> tak ma . To spółka bankowa zamrażająca kase klienta.

co ty wygadujesz?
przecież wystarczy przeczytać i policzyć. Spółka zarejestrowana w UK w londynie wiec sprzęty musi wysłać z zagranicy do polski co wiąże się z dodatkowym czasem wysyłki. wiec coś kosztem czegoś jeśli jest taniej to z jakiegoś chyba powodu.

Trzymanie pieniędzy ale teraz wymyśliłeś ?
Gość

Postautor: Kupujący » 14 lip 2016, 19:45

Zamówienie dzisiaj potwierdzone ze strony sklepu i opłacone przeze mnie online przelewem a po 30 minutach nagłe i dziwne anulowanie zamówienia i info ze zwrot pieniążków w ciągu 14 dni. Całość wygląda podejrzanie biorąc też pod uwagę inne znalezione zbyt późno opinie o sklepie. Czekam jeden dzień a potem działam prawnie.
Kupujący

Postautor: Basia_K26 » 18 lip 2016, 12:26

Skleptus jest to strona internetowa dzięki, które możemy robić zakupy przez internet w takich działach jak np.: AGD, biuro, budowa i remont jak i wiele innych działów. Strona ta dokładnie przekierowuje do sklepów internetowych, które dysponują interesującym nas asortymentem. Taki system przekierowywania do konkretnych sklepów za pośrednictwem internetu znacznie ułatwia robienie zakupów ponieważ, nie musimy przechodzić z budynku do budynku. Taka forma robienia zakupów znacznie ułatwia, życie wszystkim ludziom, a szczególnie komfortowe staje się dla osób chorych i niepełnosprawnych, które mają problem z poruszaniem się lub gdy,n ich wyjście z domu uzależnione jest od osób trzecich. Polecam.
Basia_K26

Postautor: zan1989eta@wp.pl » 13 wrz 2016, 20:46

nie polecam tego sklepu,zamowilam lodowke ,czekalam miesiac na dostawe ,nie doszla,wiec zrezygnowalam z tej lodowki,poprosilam o zwrot kasy i czekam 4 tydzien a mieli oddac w ciagu 2 tygodni
zan1989eta@wp.pl

Postautor: marlenaciekot6 » 18 lut 2017, 12:57

Witam serdecznie, jestem stałą klientką tego sklepu. Muszę przyznać, że towar jest pierwsza klasa. Poza tym sklep jest tani i w miarę szybka dostawa i niska cena. jestem zadowoloną klientką. ;)
marlenaciekot6

Postautor: Zadowolony123 » 14 sie 2018, 15:07

Polecam, szybka realizacja, dobry kontakt
Zadowolony123

Poprzednia

Wróć do Opinie o firmach