PROJEKTOR MULTIPIC 2.3 opinie

szukasz dobrego i Taniego sprzętu przeczytaj opinie, zadaj pytanie na forum lub napisz Piszemy opinie o sprzęcie jaki używamy na co dzień np telefony, telewizory, pralki, lodówki, tablety, drukarki, piece, komputery, laptopy, dvd, rejestratory, radia, odkurzacze

PROJEKTOR MULTIPIC 2.3 opinie

Postautor: janek » 17 maja 2016, 21:10

Witam
Ostatnio słyszałem o projektorze overmax MULTIPIC 2.3 nowy model i chciałbym się na forum wypytać jakie macie opinie o tym sprzęcie. Czy cena jaką znalazłem 496 jest dobą ceną ? i czy rejestrator nie jest awaryjny ? bo cena nie jest wysoka.

pozdrawiam
janek

Re: PROJEKTOR MULTIPIC 2.3 opinie

Postautor: gilo » 27 maja 2016, 22:43

bardzo dobry projektor nadaje się do wyswietlania w domu fimików oraz na prezentację
gilo

Postautor: widol » 27 maja 2016, 22:53

MULTIPIC 2.3 jest jedyny w swoim rodzaju, po pierwsze primo jest tani i to chyba wszystkim się podoba i jest najważniejsze. po drugie primo ma bardzo dobre parametry i solidnie wykonany. wiec nic nie pozostało jak tylko polecić
widol

Postautor: szymek » 27 maja 2016, 22:54

Projektor overmax MULTIPIC 2.3 jest jak najbardziej godny polecenia cena jakośc idzie w parze polecam
szymek

Postautor: anna » 27 maja 2016, 22:54

też polecam towar
anna

Postautor: spider22 » 16 wrz 2016, 8:14

Witajcie,
Widzę, że interesujecie się Projektorem Multipic. Na dość nowej stronie www.cozacena.pl będziecie mogli zapoznać się z bardzo dokładnym opisem tego produktu, jego zaletami oraz wymogami i parametrami. Znajdziecie tam też porównywarkę cenową, dzięki której będziecie mogli porównać ceny z innymi sklepami. Polecam stronkę, warta odwiedzenia. Pozdrawiam
spider22

Postautor: Szekinka » 08 paź 2016, 21:12

Polecam ten projektor, dobra jakość za odpowiednią cenę. Ja zrzucam filmy na ścianę i wszystko ładnie widać i czysto. Ładne kolory i daje wyraźny obraz. Co prawda znajdzie się go na allegro, ale ja porównywałam ceny z cozacena.pl Nie dość, że mają większość sklepów z elektroniką, to jeszcze porównywarka cen. Mogę porównać cenę i zawsze wybrać tę najtańszą opcję. Bo po co przepłacać. Oprócz sprzętu RTV są też tam sklepy z modą, kosmetykami i mediami. Ja sporo zaoszczędziłam na tym zakupie. Fajna opcja, żeby porównać ceny z różnych miejsc.
Szekinka

Postautor: Justynaa » 10 paź 2016, 17:22

Uważam, że na pewno nie warto przepłacać. W żadnym wypadku, dlatego świetnym wynalazkiem jest porównywarka internetowa. Na http://www.cozacena.pl/ mają naprawdę dużo produktów i można znaleźć najlepsze oferty cenowe. :)
Justynaa

Postautor: Olga » 17 paź 2016, 21:07

Projektor MULTIPIC 2.3. - świetna sprawa. Nadaje się zarówno do użytku w domu, a także jako projektor np. w firmach do wyświetlania prezentacji, nagrań itp. Dobra jakość i w sumie niska cena. Dodatkowo ładnie wygląda - nowoczesny wygląd to dodatkowy atut. Można powiedzieć śmiało, że stanowi także fajny gadżet do domu i do biura. Polecam serdecznie ten projektor.
Olga

Postautor: siemakociak » 16 lis 2016, 12:27

myślę że fajnie wejśc na www.cozacena.pl to jest fajna porównywarka cen, bo można przekonać się o cenach różnych produktów w jednym miejscu, a nie trzeba chodzić po sklepach, stać w kolejkach, itd... Zawsze akualne ceny i to bez żadnej ściemy takich sprzęcików
siemakociak

Wróć do Opnie o sprzęcie