Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Tutaj możesz dodawać ogłoszenia prywatne każdej treści praca, nawiąże współprace, sprzedam, udzielę prywatnej pożyczki, oddam za darmo itp.

Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Postautor: Danuta z Gdańska » 21 paź 2015, 16:08

W Internecie rzeczywiście można bardzo dużo przeczytać na temat zarabiania pieniędzy w domu. Oczywiście większość z tych sposobów jest kompletnie irracjonalna. Jednak jeśli przeszuka się większość z nich, to można rzeczywiście zauważyć, że niektóre z nich dają bardzo szerokie możliwości. Jedną z tych opcji jest współpraca z kredytum.pl, na stanowisku agent kredytowy.

Sprzedaż pożyczek, szansą na biznes

Osoby, które dalej podchodzą bardzo sceptycznie do pośredniczenia w sprzedaży produktami finansowymi, i które myślą, że praca Gdańsk oznacza jedynie pracę w sklepie, można zaproponować współpracę na zasadzie dorobienia sobie do kieszonkowego.
Zasada jest całkiem prosta. Przyszły pośrednik rejestruje się w serwisie kredytum.pl. Po poprawnej rejestracji i przejściu przez formularz zgłoszeniowy, należy poczekać na przyjście tak zwanego pakietu startowego. Ma on obowiązek przyjść w czasie maksymalnie 14 dni, od momentu rejestracji. W pakiecie startowym znajduje się przede wszystkim umowa, która jest odpowiednio skonstruowana na potrzeby pośrednika. Zatem może być to umowa dotycząca nawiązania współpracy, jeśli przedstawiciel handlowy posiada już własną działalność gospodarczą. A jeśli jest osobą fizyczną, to wtedy podpisywana jest umowa o dzieło bądź umowa zlecenie. W pakiecie tym również znajdują się materiały reklamowe. W skład ich wchodzą wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, naklejki jak i również inne broszury, dające możliwość zamieszczenia na nich swoich danych kontaktowych. W ten sposób pośrednik nie musi kompletnie posiadać żadnego wkładu finansowego w rozpoczęcie przygody z kredytum.pl.

Zachęcająca z pewnością będzie prowizja, która należy do jednych z najwyższych. Przedstawiciel kredytum.pl może otrzymać aż 23% prowizji od sprzedanego kredytu lub pożyczki gotówkowej. Oznacza to, że przy sprzedaży produktów finansowych za 100 tysięcy złotych, do jego kieszeni może trafić nawet 23 tysiące złotych. Prawda, że stawka jest imponująca? Czy wszyscy sceptycznie nastawieni ludzie nadal uważają, że lepsza jest praca Katowice, na obojętnie jakim stanowisku, czy jednak próba sprzedaży produktów finansowych, która w końcu nic nie kosztuje. Spółka kredytum.pl nie oczekuje żadnych opłat licencyjnych z tego tytułu, że wchodzi się z nią we współpracę.

Zalety współpracy z Kredytum.pl

Do najważniejszych zalet przede wszystkim się zalicza wysokie prowizje, o których wspomniano już wcześniej. Nie trzeba się jednak martwić, że do sprzedania ma się tylko jeden kredyt i to jeszcze na niekorzystnych warunkach. Kredytum.pl cieszy się zaufaniem wielu placówek pozabankowych, które ze spokojem powierzyło spółce swoje oferty korzystnych pożyczek gotówkowych, kart kredytowych, ale również innych produktów finansowych. Ponadto w ofercie znajdują się także kredyty oferowane przez tradycyjne placówki bankowe, jak i również ubezpieczenia. Dlatego szereg produktów jest naprawdę wiarygodna i dostosowana do realiów polskiego klienta.
Kolejną zaletą, o które już wcześniej wspomniano, jest zawieranie umów. Słusznie też zauważono, że podpisanie umowy gwarantuje podpisanie pozyskanych profitów. Dodatkowo profity te w postaci pieniędzy, są przelewane w każdy poniedziałek. Dlatego też, dla wielu, szczególnie młodych pośredników, taki cotygodniowy zastrzyk gotówki, może działać naprawdę motywująco.
Jeśli o motywacji jeszcze mowa, to warto przypomnieć o tym, że kredytum.pl przygotowuje dla swoich agentów nie tylko wynagrodzenie, które im się należy, ale również ma dla nich wakacyjną niespodziankę. Jest to opłacony pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu nad morzem. Czy chcieć jeszcze czegoś więcej?
Danuta z Gdańska
 

Re: Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Postautor: Michciu26 » 08 sie 2016, 11:06

http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/3381
Michciu26
 

Re: Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Postautor: Gość » 30 sie 2016, 9:42

Nie oceniam, nie polecam, ale daję : http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/4909 jeśli chcesz stworzyć grupę działaczy dla lepszej przyszłości, dołącz do mnie a przekonasz się jakie to łatwe aby zarabiać będąc przed komputerem/ tabletem/ laptopem/ telefonem. Potrzebujesz tego oto sprzętu i internetu aby twoje marzenia się spełniły. To nie ściema! To twój szczęśliwy dzień :) zapraszam. Gotowy do zabawy?
Gość
 

Re: Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Postautor: 2anna1 » 09 paź 2016, 14:15

Hej,
ja polecam stronę http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/5500 . Pracujesz ile chcesz, wystawiasz opinie, wypełniasz ankiety. Polecam, bo naprawdę można tu zarobić.
2anna1
 

Re: Prosty sposób na zarabianie pieniędzy w domu

Postautor: Modlisha » 11 paź 2016, 14:18

Ja również polecam darmowe prezenty. Żeby zacząć zarabiać wystarczy kliknąć w link:

http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/6769

Rejestracja i użytkowanie platformy jest darmowe. Zapraszam
Modlisha
 


Wróć do Ogłoszenia


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości