Pożyczka za darmo

Tutaj możesz dodawać ogłoszenia prywatne każdej treści praca, nawiąże współprace, sprzedam, udzielę prywatnej pożyczki, oddam za darmo itp.

Pożyczka za darmo

Postautor: Ewa_WWA » 20 paź 2015, 11:58

gdzie znajde taka pożyczke? najlepiej w internecie, ale mieszkam w Warszawie więc moge się przejść.
Ewa_WWA

Re: Pożyczka za darmo

Postautor: Nitram » 29 paź 2015, 16:03

Nigdzie nie znajdziesz darmowych pożyczek chyba że od rodziny i znajomych. Jeżeli szukasz tanich pożyczek to poszukaj w seriwsach oferujące pożyczki społecznościowe. Ale tam nie ma możliwośći pożyczenia dużych kwot od 1 osoby.
Nitram

Postautor: dram » 07 lis 2015, 20:34

Lepszych pożyczek niz tutaj to nie znajdziesz:
www.finansowo.pl
Nie ma darmowych pożyczek, ale tutaj możesz tanio pożyczyć.
dram

Postautor: Gość » 08 lis 2015, 16:43

Wątpię że są jakieś darmowe pożyczki. Polecam strony, na których można pożyczyć pieniądze od ludzi na ustalony procent/bonus:

www.finansowo.pl
www.zakramini.pl
www.zakra.pl
www.kokos.pl
Gość

Postautor: ozona1 » 08 lis 2015, 16:45

Tak jak moi poprzednicy - polecam pożyczyć na jednej z wymienionych stron. Sam pożyczałem na stronie finansowo.pl (polecam)
ozona1

Postautor: kinderrr » 08 lis 2015, 17:23

Jeśli chcesz pożyczyć mniejszą kwotę to polecam finansowo.pl, jeśli większą to zakramini.pl lub zakra.pl :mrgreen:
kinderrr

Elektronika

Postautor: elektronikasz » 29 lip 2016, 14:54

Witamy , chcemy państwu zaproponować stronę internetową z telefonami oraz laptopami ceny sięgają 50% ceny rynkowej , telefony są znanych marek takich jak iPhony , Samsungi oraz laptopy Lenovo itp.

Zapraszamy na stronę internetową ; www(kropka)elektronikasz(kropka)pl

Przedmioty sprzedawane w sklepie internetowym są Nowe , Orginalne oraz zapakowane w orginalną folię fabryczną .

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM www(kropka)elektronikasz(kropka)pl

Prosimy usunąć zawartość z nawiasami , zastąpić kropkami.
elektronikasz

Postautor: magnolia » 18 sty 2017, 18:04

Bez BIK? Ja tez szukałam, i szukałabym długo gdyby nie kolega, który polecił mi http://www.bezbikkredyt.pl
Jestem zadowolona, żadnych pytań o BIK, minimum formalności
magnolia

Postautor: Tamara » 19 sty 2017, 17:44

Niesamowite. Mnie pomogli może pomogą i Tobie.
To jest tak. Mam firmę, ale czegoś mi brakuje. Brakuje mi na nowe samochody, bo to firma transportowa. Wpisałam w internety dosłownie wszystko co mi wpadło do głowy.
Moja współpracownica korzystała kiedyś z kredytów dla firm. Pomyślałam, że i ja spróbuję. Przejrzałam stronę http://www.funduszmicro.pl i tam znalazłam!
Teraz mam nowe samochody.
Tamara

Postautor: Basia123 » 04 lut 2017, 11:57

Pożyczkę raczej trudno znaleźć, ale polecam http://www.kredytywarszawa.com.pl
Nie tylko dla mieszkających w Warszawie. Masz do wyboru chwilówkę, kredyt hipoteczny, ratalny. Oni wybiorą za Ciebie a do potem zadzwonią i wspólnie wybierzecie najlepszy i najkorzystniejsze dla Ciebie warunki.
Basia123

Następna

Wróć do Ogłoszenia