stronka o10groszy.pl

Piszemy działania i wydajemy opinie o firmach pożyczkowych, bankach, telekomunikacyjnych, brokerach i pośrednikach finansowych oraz inne

stronka o10groszy.pl

Postautor: kefirek232 » 27 lip 2016, 9:48

Polecam stronę www.o10groszy.pl osobom, które nie mają zbyt dużo pieniędzy, a chcieliby kupić sobie jakieś kosztowne przedmioty dosłownie za grosze. Muszę przyznać, że mi samemu udało się wygrać parę licytacji i dzisiaj cieszę się otrzymanymi przedmiotami.
kefirek232

Re: stronka o10groszy.pl

Postautor: roka79 » 03 sie 2016, 15:45

Ja też jestem bardzo zadowolona z tej strony. Udało mi się wylicytować np doładowanie do telefonu tak że zyskałam dzięki temu ponad 50 zł. Jeśli się licytuje często to można naprawdę super okazje trafić. Ja polecam wszystkim i jestem bardzo zadowolona. A poza tym logowanie na stronę i sama procedura licytacji są bardzo proste także każdy sobie poradzi. ;)
roka79

Postautor: lovemisia2 » 04 sie 2016, 18:02

Jestem zachwycona tą stronką. Niektóre rzeczy można kupować naprawdę za grosze. Widziałam również, że są akcje w których nikt nie wziął udziału a można było wygrać 5000 zł. :mrgreen: albo gdzie ktoś kupił doładowanie telefonu za 5 zł wydając jedynie 2 gorsze :D szkoda, że wtedy nie wiedziałam o tej stronce :( osobiście też wygrałam kilka aukcji i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam ;)
lovemisia2

Postautor: Anka » 06 paź 2016, 14:49

Portal cozacena.pl to najszybszy sposób na znelezienie tanich rzeczy! Już nie przepłacam! Zawsze sprawdzam cenę na cozacena.pl :D
Anka

Postautor: Darthun » 01 lis 2016, 18:38

Fajna stronka, ciężko coś wylicytować w niskiej cenie ale jak juz się uda to jest z tego naprawdę duży zysk :)
Darthun

Postautor: arek » 13 sty 2017, 20:11

Trzeba się skupić i można w tym miejscu nabyć przedmioty, których poszukujesz w FANTASTYCZNIE i OKAZYJNYCH cenach
arek

Wróć do Opinie o firmach