skleptus.pl opinie

Piszemy działania i wydajemy opinie o firmach pożyczkowych, bankach, telekomunikacyjnych, brokerach i pośrednikach finansowych oraz inne

skleptus.pl opinie

Postautor: Gawlik » 14 kwie 2016, 17:32

Witam serdecznie
jak w temacie czy ktoś może robił zakupy na tym sklepie o nazwie skleptus.pl bo mają super ceny i kupon 50 zł otrzymałem i nie wiem czy warto korzystać z ich ofert

prosze o odopowiedź
Gawlik

Re: skleptus.pl opinie

Postautor: wacław » 15 kwie 2016, 13:43

witam
dostałem sms i zamówiłem towar za 530 zł do zapłaty mam 480 zł wiec bon mi zadziałał

czekam na towar jaki zamówiłem jak otrzymam to dam znać

pozdro
wacław

Postautor: Gość » 18 kwie 2016, 11:10

Gawlik pisze:
> Witam serdecznie
> jak w temacie czy ktoś może robił zakupy na tym sklepie o nazwie
> skleptus.pl bo mają super ceny i kupon 50 zł otrzymałem i nie wiem czy
> warto korzystać z ich ofert
>
> prosze o odopowiedź

Robiłem i potwierdzam: kupon działa, zakupiłem smartfona za 449zł ( normalna cena 499zł) a na allegro najtańszy taki 539 :)
Gość

Postautor: TUSIA » 18 kwie 2016, 12:52

Odpowiadając na pytanie Zakupiłam towar za nieco ponad 400 złotych i okazało się że faktycznie uwzględnili rabat 50 złotych to zamówiłam sobie jeszcze taki fikuśny ekspresik do kawy . Przysłali po trzech dniach pomimo weekendu . Tak to ja lubię . SKLEPTUS rządzi nie tylko cenami ale jakością zarówno towaru jak i obsługi . Szkoda że piekarni nie mają Zamawiałabym świeże bułeczki Tusia . :) :) :) :) :) :) :)
TUSIA

Postautor: Dagmara Kraków » 20 kwie 2016, 9:39

Wszystko ok po zamówieniu towaru nie czekałam długo, został wysłany zaraz po zakupie można powiedzieć że bardzo ekspresowo wiec to nie jest żadna firma krzak! POLECAM! przede wszystkim spodobało mi się wasze bardzo sympatyczne i profesjonalne podejście do klienta zero jakich kol wiek problemów z waszej strony i za to jestem wam bardzo wdzięczna wiec także polubiłam wasz profil na Fb i pozwoliłam sobie wkleić wasz link niech inni kupujący tez będą mieli świadomość ze jesteście godni zaufania! pozdrawiam Facebook https://www.facebook.com/Skleptuspl-256682261335252/ :roll: :D
Dagmara Kraków

Postautor: ANGEL » 20 kwie 2016, 11:32

Polecam ;)
ANGEL

Postautor: janek » 24 kwie 2016, 18:08

ja te polecam ten sklep jest ok można im zaufać towar zgodny z opisem i dostawa w ludzkim czosie
janek

Postautor: klientka » 11 maja 2016, 9:08

zamówiłam u nich produkt i pomimo wpłaty pieniędzy nie są w stanie mi go dosłać.dzwonie codziennie i pani na infolinii każdego dnia mówi co innego kiedy pytam kiedy zamówiony przeze mnie produkt dojdzie.Są mało wiarygodni.
klientka

Postautor: klientka » 11 maja 2016, 9:11

zamówiłam u nich produkt i pomimo wpłaty pieniędzy nie są w stanie mi go dosłać.dzwonie codziennie i pani na infolinii każdego dnia mówi co innego kiedy pytam kiedy zamówiony przeze mnie produkt dojdzie.Są mało wiarygodni.
klientka

Postautor: jank » 27 maja 2016, 0:44

witam jako klient chciałem przesłać podziękowanie za udane zakupy oraz pochwalić panią Darie która to doprowadziła do pomyślnego zakończenia transakcji mimo trudności systemowych widać ze jej zależny na firmie ale i na kliencie dziękuje pozdrawiam będę polecał
jank

Następna

Wróć do Opinie o firmach