Kredytum opinie

Piszemy działania i wydajemy opinie o firmach pożyczkowych, bankach, telekomunikacyjnych, brokerach i pośrednikach finansowych oraz inne

Kredytum opinie

Postautor: Agent » 16 paź 2015, 10:50

Proszę o wypowiedzi na temat współpracy z firmą kredytum jak również klientów którzy kozystal9i z ich usług:
Czy mają czytelny system informatyczny do składania wniosków
czy dobre oferują stawki prowizyjne
Czy pilnują dostarczania dokumentacji
Czy jest dobra pomoc merytoryczna.
Czy pomagają w reklamie ofline i online
itp

za wszystkie ciekawe i szczere opinie dziękuję 8-)
Agent

Re: Kredytum opinie

Postautor: agent_olsztyn » 16 paź 2015, 10:54

najprostszy system informacyjny na rynku, stawki standardowo jak u konkurencji natomiast jest mozliwosc negocjacji dzieki czemu mam najwyzsze stawki na rynku, dokumenty nie gubione, ogolnie bardzo na plus, a i na infolinii mozna sie dogadac choc czasem jest zajeta i trzeba czekac. dodatkowo dostalem wlasna strone internetowa - wspolprace oceniam na 4,5 w skali 0 - 5
agent_olsztyn

Postautor: Mark_lublin » 16 paź 2015, 10:57

Potwierdzam
Mark_lublin

Postautor: agent_kredyt_pl » 16 paź 2015, 11:24

Witam wszystkich,
Postanowiłem napisac swoja opinię, ponieważ od kilku lat współpracuje z firma Kredytum.pl. Przede wszystkim zaczne od tego, ze zanim podpisalem umowe z kredytum bylem wolnym strzelcem. Nie wiazalem sie umowami, a jedynie doradzalem klientom za co pobierałem od nich opłatę. Kiedy kilka llat temu podpisalem umowe z kredytum, szybko zauwazylem ze jej oferta nie oznacza zaleznosci. W jej ofercie jest tyle uslug, ze spokojnie mozna zadowolić każdego klienta. Nie trzeba bac sie ze przepadnie jakas wieksza prowizja. Odpowiadam zatem na pytanie adminustratora.
1)System informatyczny to ich najwieksza zaleta. Mozna za jego pośrednictwem zrobić doslownie wszystko co zwiazane jest z transkacjami. Polecam wspolprace z ta spolka, chocby ze względu na wglad do takiego systemu :)
2) Prowizje sa rozne, w zaleznosci od pozyczki czy kredytu. dobrze, ze mozna je negocjowac jak sie wykazuje duza skutecznosc. da sie zarobic. jednak to zalezy od agenta, a wlasciwie od tego czy umie zebrac klientow. wyplaty raczej na czas, ale nigdy nie narzekalem na brak pieniedzy wiec nie sprawdzalem co do dnia.
3) nigdy nie mialem problemu z dokumentami
4) pomoc moze byc. infolinia kompetentna, pomagaja bez problemu. czasem trzeba jednak poczekac na rozmowe, no ale jest coraz lepiej.
5) reklame robia ok. wyslali ulotki na strat i postawili strone internetowa. nie ma xtym problemu. to i tak wiecej niz oferuja inne firmy

mysle ze praca z kredytum to super start dla nowych na rynku i duze narzedzie dla dowsiadczonych. kazdy ugra tyle ile umie, ale trzeba samemu duzo pracy. ogolnie polecam, wiec ze jest ich bardzo duzo tzn. agentow i firma ta ma potencjal nie tylko na rynek krajowy. trzymam kciuki
agent_kredyt_pl

Postautor: Lenka » 16 paź 2015, 12:31

agent_olsztyn pisze:
> najprostszy system informacyjny na rynku, stawki standardowo jak u
> konkurencji natomiast jest mozliwosc negocjacji dzieki czemu mam najwyzsze
> stawki na rynku, dokumenty nie gubione, ogolnie bardzo na plus, a i na
> infolinii mozna sie dogadac choc czasem jest zajeta i trzeba czekac.
> dodatkowo dostalem wlasna strone internetowa - wspolprace oceniam na 4,5 w
> skali 0 - 5

najprostszy tak, zdecydowanie
Lenka

Postautor: Klient » 16 paź 2015, 12:44

Jestem klientka kredytum i jestem bardzo zadowolona z ich uslug. Mozna powiedziec ze korzystam z ich uslug juz jakis czas regularnie. Maja bardzo korzystne warunki i z tego co sie dowiedzialam maja oni kredyty roznych firm. Pozdrawiam
Klient

Postautor: KAMILec » 20 paź 2015, 11:47

Firma Kredytum.pl wypłąca swoje prowizje na czas i daje takie narzedzia jakich nie ma nigdzie indziej. To jej najwieksze plusy. Dodałbym do tego moze jeszcze liczbe parnterów biznesowych, która jest na prawde pokaźna. Wszystko to sprawia, że firma jest na prawde solidnym partnerem w biznesie i stwarza duze możliwości.
KAMILec

Postautor: adam » 20 paź 2015, 12:53

Szczerze polecam usługi tej firmy, bo są one świadczone na wysokim poziomie. Nigdy nie spotkałem się z tak miłym traktowaniem klienta, jak tutaj.
adam

Postautor: Gość » 22 paź 2015, 20:56

tak tak polecam ja tez współprace z kredytum, jest ok
Gość

Postautor: piasek » 24 paź 2015, 11:25

Dosyć często korzystam z pożyczek w tej firmie i nie mam problemów jeśli chodzi o przyznanie ich. Także mogę polecić.
piasek

Następna

Wróć do Opinie o firmach