Regulamin

Regulamin Forum
Regulamin forum
Regulamin forumiopinie.pl

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną WebGlobal LTD z siedzibą w Londynie , na rzecz użytkowników niniejszego forum internetowego, polegającego na umożliwianiu uczestniczenia w forumiopinie.pl w którym użytkownicy wymieniają się wiadomościami, informacjami, komentarzami dotyczącymi usług finansowych i problemów prawnych.

2. Uczestnik forumiopinie.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. WebGlobal LTD nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach forumiopinie.pl

3. Niedopuszczalne jest publikowanie na forum przez użytkowników treści:

a) niezgodnych z obowiązującym prawem;
b) rasistowskich, wzywających do nienawiści wyznaniowej, wzywających do nienawiści etnicznej i narodowej;
c) propagujących przemoc, alkohol, środki odurzające, narkotyki;
d) obrażających osoby publiczne, zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby;
e) przyczyniających się do łamania praw autorskich;
f) spamu, komentarzy niemających nic wspólnego z tematem wątku;
g) adresów, telefonów, maili;
h) zawierających wulgaryzmy;
i) niestosownych w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej;
j) innych naruszających zasady Netykiety.

4. Zamieszczenie postu reklamowego do wątku nie przeznaczonego do zamieszczania darmowych ogłoszeń to Koszt wysłania wiadomości (pojedyńczego posta) zawierającej przekazy reklamowe wynosi 2000 zł brutto (dwa tysiące złotych brutto),
dodatkowo za każde 24h przechowywania na naszych serwerach treści reklamowych klienta pobierana jest opłata w wysokości 1000 zł brutto (jeden tysiąc złotych brutto).
Przechowywanie i publikowanie na serwerze wiadomości (postów) zawierających przekazy reklamowe przez okres dłuższy niż 48h wymaga wcześniejszych uzgodnień z administratorem, w przeciwnym razie wiadomość zostanie usunięta po 48h, czyli po naliczeniu dwóch 24 godzinnych okresów przechowywania wiadomości na serwerze.
Klient zostanie obciążony fakturą za w/w usługi z terminem płatności 7 dni w którym zobowiązuje się uregulować płatność, w przeciwnym razie zostanie umieszczony jako dłużnik w bazie KRD, Infomonitor oraz podjęte zostaną kroki mające na celu windykację należności, którym klient się nie sprzeciwia.

za umieszczanie ogłoszeń w dziale do tego przeznaczonym nie sa naliczane żadne opłaty (dział do zamieszczania ogłoszeń oznaczony jest nazwą "ogłoszenia darmowe"

5. WebGlobal LTD jako właściciel i administrator forumiopinie.pl zastrzega sobie prawo do dowolnego usuwania postów, jak również prawo do kasowania kont oraz blokowania uczestnictwa w forumiopinie.pl w stosunku do osób naruszających postanowienia pkt. 3 regulaminu lub bez podania przyczyn.

6. WebGlobal LTD nie przekazuje danych użytkowników forum żadnym osobom czy instytucjom, za wyjątkiem żądania uprawnionych organów państwa.

7. Uczestnicy forumiopinie.pl zgadzają się na opublikowanie treści umieszczonych przez nich na forumiopinie.pl we wszelki możliwy sposób w mediach wydawanych i administrowanych przez WebGlobal LTD oraz spółki zależne.

8. Uczestnicy publikując swoje posty - wypowiedzi zgadzają się i w pełni akceptują ustalenia niniejszego regulaminu forumiopinie.pl

9. Wszelkie spory rozstrzygać będzie Sąd z siedzibą w Londynie.

10. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. WebGlobal LTD zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian.
Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.

Wróć do Indeks witryny


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników